PolsatboxGo – co to jest?

Kiedy w 2020 roku Polsat zapowiedział pojawienie się nowego serwisu PolsatBoxGo, nie wiedzieliśmy jeszcze, jaka będzie jego rola, zasięg, a przede wszystkim, jakie treści będzie udostępniała nowa platforma.

Ogromna biblioteka filmów i seriali

Serwis, który rozpoczął swoje życie 1 września 2021 roku to połączenie telewizji internetowej i bibliotek VOD, czyli filmów i seriali dostępnych na życzenie. W ofercie znajdziemy takie kinowe hity w jakości 4 K jak „Ślicznotki” z Jennifer Lopez, „Bodyguard zawodowiec” z Ryanem Reynoldsem i Samuelem L. Jacksonem, „Paddington 2”, a także zabawna animacja „Jaskiniowiec”, „Baranek Shaun”. Do dyspozycji widzów są pełne sezony seriali oraz programy telewizyjne o różnorodnej tematyce.

Wcześniej niż abonenci telewizji kablowej, klienci PolsatBoxGo zobaczą premierowe odcinki popularnych seriali, jak np. „Przyjaciółki”, „Pierwsza Miłość”, „Komisarz Mama”, a także najnowsze sezony „Love Island”, „Family Food Fight”, “Dancing with the Stars”, czy “Ninja Warrior”. W ofercie kanałów telewizji dostępne są między innymi Polsat, Polsat News, TV 4, AXN, CBeebies, Comedy Central, Discovery, Disney Channel, FilmBox, FOX, History, National Geographic czy Paramount Channel.

Jak działa PolsatBoxGo?

Polsat Box Go to usługa gdzie telewizja internetowa łączy się z możliwościami bibliotek VOD, które znamy choćby z Netflixa.

Serwis Polsat to telewizja przez Internet. Aby oglądać żądane treści na komputerze, musisz zainstalować specjalny program, który dekoduje sygnał cyfrowy odbierany przez Internet i wyświetla wideo z dźwiękiem. Może to być też zaprojektowana do PolsatuBoxGo aplikacja.

Zaletą serwisu jest to, że możesz wybrać dowolną listę kanałów telewizyjnych do oglądania, możesz nagrać program telewizyjny i obejrzeć go później lub odłożyć oglądanie, naciskając po prostu pauzę. Uzyskujesz panoramiczny obraz wideo FullHD o doskonałej jakości bez zakłóceń, a także doskonały pięciokanałowy dźwięk Dolby Digital 5.1 Surround, który szczególnie przypadnie do gustu posiadaczom kina domowego.

Programy telewizyjne i filmy można oglądać na zwykłym telewizorze, na nowoczesnym telewizorze cyfrowym i na komputerze. Aby oglądać serwis na zwykłym telewizorze, potrzebujesz specjalnego dekodera, który odbierze sygnał za pośrednictwem kabla przez Internet i przekształci go w sygnał analogowy. Nowoczesne telewizory cyfrowe z funkcją SMART-TV będą mogły samodzielnie dekodować sygnał IPTV, wystarczy zainstalować specjalny program do oglądania telewizji IPTV. Aby oglądać cyfrową telewizję IPTV na komputerach, musisz również zainstalować specjalne oprogramowanie w postaci aplikacji.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *